MENU
Rejestracja na Forum
forum_sala
forum_sala
15 marca 2013

Poznaj panele III Forum Młodych Przedsiębiorców

Znamy już tematy paneli III Forum Młodych Przedsiębiorców. Podczas pierwszej sesji Artur Kurasiński będzie rozmawiał z przedstawicielami polskich firm, którzy nawet jeśli nie są kolejnymi Zuckerbergami czy Jobsami, jednak swobodnie mogą nazwać się „ludźmi sukcesu”. W drugiej części panelu Tomasz Cisek i Paweł Nowacki porozmawiają z e-wangelistami polskiego Internetu, m.in. Piotrem Ejdysem, Prezesem Zarządu Gemius SA.

W sesji drugiej Agnieszka Skala (SPIN Szkoła Przedsiębiorczości Innovation Nest) i Katarzyna Królak-Wyszyńska (Innovatika) poprowadzą warsztat poświęcony modelom biznesowym, podczas którego uczestnicy będą mieli możliwość zastosować podstawową kanwę Osterwaldera, a także sprawdzić swoje zdolności przywódcze.

Paneliści „Małym druczkiem, czyli na co uważać?” opowiedzą o jednej z najbardziej zaniedbywanych stron startupów –  ich aspekcie prawnym. Na co uważać, zakładając działalność gospodarczą? Jakie są najczęstsze błędy młodego biznesu? Jak uchronić się przed plagiatem? – to tylko niektóre kwestie, o których podyskutują rozmówcy Tomasza Zalewskiego z Kancelarii Wierzbowski Eversheds Sp.k.

W ostatnim panelu „Nowe społeczności” Paweł Lipiec będzie rozmawiał ze swoimi panelistami o różnych startupowych wydarzeniach, obecnych na polskim rynku od Startup Weekend po TEDx. Jak nie zgubić się w gąszczu startupowych eventów i znaleźć najlepszą dla siebie formę społeczności – odpowiedzą ich organizatorzy.