MENU
Rejestracja na Forum
Nowy miejski program akceleracyjny
Nowy miejski program akceleracyjny
20 marca 2018

Nowy miejski program akceleracyjny

Ruszył nabór do miejskiego programu akceleracyjnego #WARSAW booster’18 dla start-upów z branży finansowej i ubezpieczeniowej. Uczestnicy otrzymają wsparcie czołowych mentorów polskiej sceny startupowej oraz szansę pozyskania inwestora, a w finale powalczą o nagrody o łącznej wartości 100 tys. zł.

#WARSAW booster’18 to miejski projekt akceleracyjny dla startupów z obszaru fintech oraz insurtech. Projekt ma na celu kompleksowe wsparcie i przyspieszenie rozwoju startupów.

Organizatorem programu jest Miasto Stołeczne Warszawa, a operatorem Youth Business Poland. Wspólnie zapraszamy startupy do skorzystania z możliwości otrzymania wsparcia finansowego, eksperckiego i promocyjnego.

Youth Business Poland jest częścią Youth Business International, sieci programów działających pod auspicjami Fundacji Księcia Walii Karola, która wspiera przedsiębiorczość w 52 krajach świata.

Zgłoś się: http://ngo.um.warszawa.pl/otwarte-konkursy/program-akceleracyjny-warsaw-booster-18-otwarty-konkurs-ofert-przeprowadzany-przez-