MENU
Rejestracja na Forum
failway-neon
failway-neon
22 października 2013

Konferencja FailWay

Czy w prowadzeniu biznesu paraliżuje Cię lęk przed porażką? A może Twoja firma ogłosiła upadłość lub grozi Ci bankructwo? To nie powód by się poddać! Wiele genialnych firm, produktów czy wynalazków nigdy by nie powstało, gdyby ich twórcy zawrócili w połowie drogi. To umiejętność podniesienia się z porażki i podjęcia kolejnej próby zdecydowała o ich sukcesie.

Krajowa Izba Gospodarcza oraz OSM Consult zapraszają na pierwszą w Europie Środkowej konferencję, poświęconą zagadnieniu porażki w biznesie, w której wybitni przedsiębiorcy opowiedzą, jak udało im się pokonać upadłość firmy, a doświadczeni eksperci poprowadzą warsztaty na temat prawnych, finansowych i psychologicznych aspektów upadłości i bankructwa. Konferencja „FailWay” odbędzie się 3 grudnia w siedzibie Krajowej Izby Gospodarczej.

W programie:

  • Znakomici prelegenci: Lech Jeziorny, przedsiębiorca o którego losach opowiada film „Układ zamknięty” Ryszarda Bugajskiego; Marek Jakubiak, właściciel Browaru Ciechan; Jerzy Książek, założyciel i prezes „Niepokonani 2012” i inni.
  • Warsztaty z ekspertami: „Jak zabezpieczyć swój majątek prywatny?”, „Jak poradzić sobie emocjonalnie z porażką?”, „Analiza Twoich finansów”.

Zapisy do 20 listopada na stronie: failway.pl